BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Birželio 01 d.

Konkursas premijai už geriausią baigiamąjį mokslo darbą Lietuvos tautinių mažumų tematika gauti

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (toliau – Departamentas), primena, kad siekdamas paskatinti aukštųjų universitetinių mokyklų studentus domėtis Lietuvos tautinėmis mažumomis ir įvairių studijų krypčių mokslo darbams rinktis su tautinėmis mažumomis susijusias temas, kasmet rugpjūčio 1 d. skelbia konkursą Premijai už geriausią baigiamąjį mokslo darbą Lietuvos tautinių mažumų tematika gauti.

Konkurse gali dalyvauti visų Lietuvos ir užsienio aukštųjų universitetinių mokyklų bakalauro, magistro bei doktorantūros studijų absolventai, kurie ne anksčiau, kaip per pastaruosius dvejus metus apgynė tautinių mažumų studijų srities baigiamąjį mokslo darbą arba tautinių mažumų aspektus plačiai nagrinėjo ir integravo kitos tematikos baigiamajame mokslo darbe, o taip pat doktorantai, per pastaruosius dvejus metus publikavę mokslinį straipsnį tautinių mažumų tema.

2023 m. planuojama skirti keturias Premijas: Premiją už apgintą baigiamąjį bakalauro studijų darbą, Premiją už apgintą baigiamąjį magistro studijų darbą, Premiją už doktoranto publikuotą mokslinį straipsnį ir Premiją už apgintą doktorantūros studijų disertacinį darbą.

Maloniai prašome atkreipti Jūsų mokymo įstaigų absolventų dėmesį į Konkursą.

Konkursiniai darbai kartu su papildomais dokumentais pateikiami elektroninėje Departamento sistemoje https://paraiskos.pantera.dev/ nuo šių metų rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 1 d.

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti Departamento tinklalapio https://tmde.lrv.lt/ skiltyje Premijos ir konkursai.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos