BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Kovo 10 d.

Kvietimas užsienio lituanistinių švietimo įstaigų pedagogams teikti paraiškas lituanistinėms studijoms Klaipėdos universitete, 2023

Kviečiame mokytojus ir dėstytojus, dirbančius užsienio lituanistinėse švietimo įstaigose, teikti paraiškas intensyvioms neformalioms lituanistinėms studijoms Klaipėdos universitete.

Studijų metu pedagogai turės galimybę ne tik pagilinti lietuvių kalbos žinias, tačiau taip pat tobulinti didaktikos ir ugdymo psichologijos kompetencijas. Vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu bus mokomasi kurti užduotis, ieškoma patrauklių būdų, kaip sudominti ir paskatinti pasaulio lietuvių vaikus mokytis kalbėti lietuviškai. Dalyviams bus organizuojami seminarai, pristatomi praktiniai lietuvių kalbos gramatikos aspektai, mokymo(si) proceso organizavimo principai, įtraukūs kalbos mokymo(si) metodai šiuolaikiniame ugdymo procese.

Taip pat numatoma išsami kultūrinė programa – etnokultūrinės edukacijos, apsilankymai muziejuose, ekskursijos. Norime pabrėžti ir tai, jog mokymų dalyviai yra laukiami ir su šeimomis! Jei mokytojai atvyktų su vaikais, mokymų metu jiems taip pat bus organizuojamos veiklos universitete.

Studijos vyks 2023 m. liepos 14–28 dienomis mišriu būdu: kontaktiniu ir nuotoliniu.

Dokumentai į intensyvias lituanistines studijas pedagogams Klaipėdoje priimami iki 2023 m. balandžio 24 d. imtinai (Lietuvos laiku).

Registracija ir detalesnė informacija: https://lukc.ku.lt/lt/lituanistines-studijos-mokytojams.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos